Beseda s panem starostou

16Pro, 2017

V pátek 15. 12. jsme se už od rána těšili na vzácnou návštěvu. Paní učitelka Luštická pozvala na besedu pana starostu Českého Krumlova Dalibora Cardu. V hodinách občanské výchovy jsme se věnovali našemu městu, tvořili jsme prezentace k jeho jednotlivým částem a snažili se pochopit systém řízení města. Velmi nás zaujala pozice starosty města, a proto si vážíme toho, že si na setkání s námi pan star

Malostranská zimní pohádka

14Pro, 2017

Dne 11. 12. 2017 navštívili žáci prvních a druhých tříd divadelní představení s názvem Malostranská zimní pohádka. Žáci si upevnili znalosti ročních období, zasmáli se loutkové hře o třech sněhulácích. Divadlo bylo protkáno nejen příběhem, ale i písničkami, které se dětem velmi líbily. Zajímavé byly kulisy a obrovské loutky. Všichni se těšíme na další představení.

Předvánoční družina

13Pro, 2017

Blíží se Ježíšek, a proto se na příchod tohoto připravily i děti ze školní družiny. V tomto případě tak, že ve družině napsaly každé samo za sebe dopis Ježíškovi, v němž tohoto upozornily na to, co by si přály nalézt pod stromečkem.

Mikulášské dopoledne na Linecké

05Pro, 2017

Jako každý rok, tak i letos si našli Mikuláš, andělé a čerti cestu do školy v Linecké ulici. Deváťáci si pro děti z  prvního stupně připravili mikulášský program a nadílku. Nejprve obešli prvňáčky ve třídách, aby je příliš nevystrašili, a potom se přesunuli do tělocvičny, kde na ně čekali žáci 2. – 5. třídy.

Výtvarná a literární soutěž

30Lis, 2017

Ve středu 29. 11. 2017 proběhlo jako každým rokem v Prokyšově sále slavnostní vyhlášení vítězů výtvarné a literární soutěže pořádané Městskou knihovnou v Českém Krumlově.

Beseda o HIV

29Lis, 2017

Minulý týden v pátek 24. listopadu se v areálu českokrumlovského zámku konala beseda o HIV s názvem Festival Mezipatra. Akce se kromě naší třídy 9. A zúčastnili i žáci 8. ročníku.

Mobilní planetárium

28Lis, 2017

28. listopadu navštívilo naši školu Planetarium Morava, mobilní planetárium dávající prakticky kdekoliv možnost dozvědět se atraktivním způsobem něco nového o vesmíru.

Cesta kolem světa

25Lis, 2017

V pátek 24. listopadu navštívila naši třídu zástupkyně Ekocentra Šípek s pořadem Cesta kolem světa. Žáci rozdělení do pěti skupin měli možnost poznat všechny kontinenty, tam žijící zvířata, rostliny a domorodce a třeba také ochutnat některé exotické plody a výrobky z nich.

Návštěva divadla

22Lis, 2017

22. listopadu navštívili žáci 7. a 8. třídy představení Divadla Drak Hradec Králové Praha s názvem Amundsen kontra Scott.

<< předchozí 1 2 3 následující >>