Lesy a příroda kolem nás

12Dub, 2018

Ve středu 11. dubna proběhlo od 16 hodin v Prokyšově sále slavnostní vyhlášení vítězů místního kola 8. ročníku výtvarné soutěže Lesy a příroda kolem nás.

Festival Jeden svět Český Krumlov

23Bře, 2018

V pátek 23. 3. 2018 zavítali žáci 6. třídy ZŠ Linecká do Boudy na promítání dokumentárních filmů v rámci festivalu Jeden svět, který probíhal v Českém Krumlově od 22. 3. do 24. 3. 2018.

Beseda s panem starostou

16Pro, 2017

V pátek 15. 12. jsme se už od rána těšili na vzácnou návštěvu. Paní učitelka Luštická pozvala na besedu pana starostu Českého Krumlova Dalibora Cardu. V hodinách občanské výchovy jsme se věnovali našemu městu, tvořili jsme prezentace k jeho jednotlivým částem a snažili se pochopit systém řízení města. Velmi nás zaujala pozice starosty města, a proto si vážíme toho, že si na setkání s námi pan star

Malostranská zimní pohádka

14Pro, 2017

Dne 11. 12. 2017 navštívili žáci prvních a druhých tříd divadelní představení s názvem Malostranská zimní pohádka. Žáci si upevnili znalosti ročních období, zasmáli se loutkové hře o třech sněhulácích. Divadlo bylo protkáno nejen příběhem, ale i písničkami, které se dětem velmi líbily. Zajímavé byly kulisy a obrovské loutky. Všichni se těšíme na další představení.

Předvánoční družina

13Pro, 2017

Blíží se Ježíšek, a proto se na příchod tohoto připravily i děti ze školní družiny. V tomto případě tak, že ve družině napsaly každé samo za sebe dopis Ježíškovi, v němž tohoto upozornily na to, co by si přály nalézt pod stromečkem.

Mikulášské dopoledne na Linecké

05Pro, 2017

Jako každý rok, tak i letos si našli Mikuláš, andělé a čerti cestu do školy v Linecké ulici. Deváťáci si pro děti z  prvního stupně připravili mikulášský program a nadílku. Nejprve obešli prvňáčky ve třídách, aby je příliš nevystrašili, a potom se přesunuli do tělocvičny, kde na ně čekali žáci 2. – 5. třídy.

<< předchozí 1 2 3 následující >>