OSLAVA 130 LET ZŠ LINECKÁ

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Vážení rodiče,

příští týden probíhají oslavy 130 let naší školy - ZŠ Linecká. Srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří v úterý 28. 5. 2024 od 15:00 do 18:00 hodin. Budete mít možnost nahlédnout do prostor školy, navštívit jednotlivé třídy a učebny. Připraven je pestrý program. Zájemci si mohou vyzkoušet chemické a fyzikální pokusy, pohrát si s roboty nebo poslechnout vystoupení našich malých i velkých hudebníků. Mimo jiné se můžete vyfotit v připraveném fotokoutku, podívat se na vystoupení karate, hip-hopu, zatančit si, zacvičit a ochutnat linecké cukroví, které pekli sami žáci.

Pro žáky:

V úterý 28. 5. 2024 čeká všechny žáky zábavný program ve škole a kolem školy 8:00 – 11:40 (1. stupeň)
a 8:00 – 12:35 (2. stupeň). Prosíme, ať si žáci vezmou sportovní oblečení, svačinu, pití a čip na oběd.

Pro rodiče:

Pokud maminky, babičky, tatínkové a dědečkové budou mít chuť upéct na Den otevřených dveří
28. 5. 2024 jakékoliv dobroty, budeme velice rádi. Přijímat je budeme ten samý den ráno (od 7:00 do 8:00 hodin). Za vše předem moc děkujeme.

Těšíme se na Vás, vedení školy, pedagogičtí a nepedagogičtí pracovníci.

oslava