Souhrn z třídních schůzek ze dne 18. 9. 2023

Souhrn z třídních schůzek ze dne 18. 9. 2023

• Prosím rodiče o kontrolu školní pokladny a doplnění finančních prostředků tak, aby na účtu žáka bylo k dispozici cca 600,-Kč.
  • Do konce týdne se mohou rodiče přihlásit ke kandidatuře na člena školské rady z řad rodičů, viz žákovská knížka – prosím o vyplnění, děkuji.
  • Na základě rozhodnutí ředitele školy, je rodičům vstup do školy zakázán. Od vstupních skleněných dveří žáci odcházejí do šaten samostatně.
  • Na základě rozhodnutí ředitele školy, je na pátek 29. 9. vyhlášeno ředitelské volno. Škola bude uzavřena.
  • Žáci budou ve škole dostávat zdravé svačiny z projektu Ovoce do škol – Gira fruit a Mléčné výrobky – Madeta. Svačiny jsou pro žáky zdarma.
  • Logická olympiáda – generálním partnerem je The Kellner Family Foundation a Open Gate. Pro účast v soutěži je nutná registrace žáků na webu: www.logickaolympiada.cz. Uzávěrka přihlášek je 30. 9. 2023.