Týdenní plán 27. 3. – 31. 3. 2023

Týdenní plán 27. 3. – 31. 3. 2023

Od čtvrtka 16. 2. do 4. 5. 2023 žáci chodí na plavecký výcvik do místního plaveckého bazénu. Plavání probíhá vždy ve čtvrtek od 12:00 do 13:30 hod. Na oběd žáci chodí po 3. vyuč. hod.. Vyzvedávání žáků v průběhu plaveckého výcviku není možné. Žáci si mohou ve středu nechat ve škole pomůcky na čtvrtek (ČJ a M) a ve čtvrtek si mohou nechat ve škole pomůcky na pátek (ČJ a M - geometrie). Žákovskou knížku však musí nosit každý den. S sebou potřebují: plavky, mýdlo, ručník, papírové kapesníčky – vše ve zvláštní igelitové tašce. V souvislosti s plaváním je na danou dobu upravený rozvrh.

VV/PČ - Na VV/PČ  přinést stužku/y na mašličku/y, vyfouknutá vajíčka (cca 2-3 ks),

oblázky/kamínky  (cca 6 ks).

ČJ – Slovesa, pracovní sešit str. 24 – 27

• Diktát, PS str. 22, cv. 5

M – Počítáme do milionu. Osa úsečky, obvod trojúhelníku, jednoduché konstrukce.

• Pracovní sešit II. díl str. 12 – 15
  • Příští týden test - PS str. 15

–  Lidská sídla – venkov. Rostliny v okolí lidských sídel - učebnice str. 50 - 53, učivo viz virtuální učebna.

• Kontrola sešitů

Vl – Nová učebnice!  České dějiny od pravěku do začátku novověku.

• Jaký byl středověk - dokončení, str. 16 – 17, učivo viz virtuální učebna
  • Velká Morava – str. 18 – 20, učivo viz virtuální učebna