Týdenní plán 20. - 24. 2. 2023

Týdenní plán 20. 2. – 24. 2. 2023

Ve středu 22. 2. proběhne v naší třídě workshop Hokus pokus, fyzikální fokus. Workshop je zdarma.

Od čtvrtka 16. 2. do 4. 5. 2023 žáci chodí na plavecký výcvik do místního plaveckého bazénu. Plavání probíhá vždy ve čtvrtek od 12:00 do 13:30 hod. Na oběd žáci chodí po 3. vyuč. hod.. Vyzvedávání žáků v průběhu plaveckého výcviku není možné. Žáci si mohou ve středu nechat ve škole pomůcky na čtvrtek (ČJ a M) a ve čtvrtek si mohou nechat ve škole pomůcky na pátek (ČJ a M - geometrie). Žákovskou knížku však musí nosit každý den.

S sebou potřebují: plavky, mýdlo, ručník, papírové kapesníčky – vše ve zvláštní igelitové tašce.

V souvislosti s plaváním je na danou dobu upravený rozvrh. Žáci dostali vytištěnou verzi.

ČJ – Vzory podstatných jmen rodu mužského, pracovní sešit str. 14 – 18

• Diktát, PS str. 14, cv. 10 b)

M – Písemné násobení, aplikační úlohy. Kružnice, trojúhelníky – druhy, jednoduché konstrukce

• Pracovní sešit II. díl str. 4 – 7
  • V pátek test z geometrie, PS I. díl str. 34

– Živočichové v zimě. Pomoc živočichům v zimním období - učebnice str. 41 – 43, učivo viz virtuální učebna.

• Kontrola sešitů

Vl – Nová učebnice!  České dějiny od pravěku do začátku novověku.

• Jak se žilo v době kamenné, str. 7 – 11, učivo viz virtuální učebna