Týdenní plán 17. 4. – 21. 4. 2023

Týdenní plán 17. 4. – 21. 4. 2023

V pondělí 17. 4. od 16 do 18 hod. se konají třídní schůzky.

V pátek 21. 4. od 9 hod. se žáci zúčastní programu DDM ke Dni Země – Zajímavosti ze světa zvířat a rostlin. Ze školní pokladny bude odečteno 20,-Kč.

Do 4. 5. 2023 žáci chodí na plavecký výcvik do místního plaveckého bazénu. Plavání probíhá vždy ve čtvrtek od 12:00 do 13:30 hod. Na oběd žáci chodí po 3. vyuč. hod.. Vyzvedávání žáků v průběhu plaveckého výcviku není možné. Žáci si mohou ve středu nechat ve škole pomůcky na čtvrtek (ČJ a M) a ve čtvrtek si mohou nechat ve škole pomůcky na pátek (ČJ a M - geometrie). Žákovskou knížku však musí nosit každý den. S sebou potřebují: plavky, mýdlo, ručník, papírové kapesníčky – vše ve zvláštní igelitové tašce. V souvislosti s plaváním je na danou dobu upravený rozvrh.

ČJ – Slovesa, pracovní sešit str. 28 – 30

• Diktát, str. 29

M – Užití osvojeného učiva. Pracovní sešit II. díl str. 18 – 20. Geometrie – grafický součet, výpočet obvodu.

• Příští týden test z geometrie PS str. 16

- Lidská sídla – venkov. Rostliny v okolí lidských sídel - učebnice str. 50 - 53, učivo viz virtuální učebna.

VL – V českém státě za přemyslovských knížat – učebnice str. 22 – 23, učivo viz virtuální učebna

• Kontrola sešitů
  • Test, str. 21 - středa

AJ (sk. Šolc)