Týdenní plán 13. – 17. 2. 2023

Týdenní plán 13. 2. – 17. 2. 2023

V pondělí 13. 2. navštívíme divadelní představení „O zlaté rybce“, divadla DRAK (začátek představení v 8:30). Vstupné ve výši 100,-Kč za žáka Vám bude odečteno ze školní pokladny.

Od čtvrtka 16. 2. do 4. 5. 2023 budou žáci chodit na plavecký výcvik do místního plaveckého bazénu. Plavání bude probíhat vždy ve čtvrtek od 12:00 do 13:30 hod. Na oběd budou žáci chodit po 3. vyuč. hod.. Vyzvedávání žáků v průběhu plaveckého výcviku není možné. Žáci si mohou (pouze ve středu) nechávat ve škole aktovky s učením na čtvrtek.

S sebou budou potřebovat: plavky, mýdlo, ručník, papírové kapesníčky – vše ve zvláštní igelitové tašce.

V souvislosti s plaváním je na danou dobu upravený rozvrh. Žáci dostali vytištěnou verzi.

ČJ – Vzory podstatných jmen rodu mužského, pracovní sešit str. 14 – 18

• Diktát, PS str. 14, cv. 10 a)

M – Písemné sčítání, odčítání, násobení. Trojúhelník – druhy, jednoduché konstrukce

• Pracovní sešit II. díl str. 3 - 6

– Zima. Živočichové v zimě - učebnice str. 41 – 43, učivo viz virtuální učebna

• Kontrola sešitů

Vl – Nová učebnice!  České dějiny od pravěku do začátku novověku.

• Jak se měří čas. Naše země v pravěku, str. 4 – 7, učivo viz virtuální učebna