Souhrn z informační schůzky 9. 1. 2023

Souhrn z informační schůzky 9. 1. 2023

• Vážení rodiče, je potřeba, abyste si pravidelně kontrovali zůstatek na účtu v programu „školní pokladna“.
  • Školní akce na další období nejsou zatím naplánované - veškeré informace k akcím budou mít žáci v žákovských knížkách a zde na webu.
  • V souvislosti s výpadkem telefonní ústředny je v současné době omezena telefonní komunikace se školou. Domlouvejte se prosím e-mailem, případně můžete volat na mobilní čísla vedení školy.
  • Žáci naší třídy se zúčastní plaveckého výcviku od 16. 2. do 4. 5. (vždy ve čtvrtek), v době 12:00 – 13:30 hod. Na oběd budou žáci chodit po 3. vyučovací hodině. S sebou bude vaše dítě potřebovat: igelitovou tašku, plavky, mýdlo, ručník.

Vážení rodiče,

podívejte se prosím doma, zda vaše dítko omylem neodneslo ze školy knížku Eliáš a babička z vajíčka, kterou jsme měli půjčenou ze školní knihovny. Chybí 2 výtisky.

Předem moc děkuji za spolupráci. :-)