Pomůcky a informace k prvnímu týdnu školy

Školní rok začíná v pondělí 4. září jednou vyučovací hodinou od 8:00 do 8:45 hod.

V úterý 5. září proběhne výuka od 8:00 do 11:40 hod.

Ve středu 6. září je výuka od 8:00 do 11:40 hod

Od čtvrtka 7. září je výuka dle rozvrhu.

V tomto školním roce se bude konat v rámci tělesné výchovy výuka plavání. Plavání bude zahájeno ve 2. pololetí od poloviny února do začátku května v čase od 12:00 do 13:30 hod. (z bazénu se odchází cca ve 14:00) Plavání se bude konat ve ČTVRTEK.

Sešity:
Prv - 1x 444
Čj - 4x 523, 1x 444
M - 4x 523, 1x 420
Aj - 1x 444
úkolníček
Všechny sešity musí být řádně obaleny.

Pomůcky:
Tv - do sáčku - tenisky se světlou podrážkou, pohodlné oblečení (tričko, kraťasy, tepláky apod.)
Vv, Pč - kufřík nebo krabici na uložení pomůcek, kelímek na vodu, hadřík na štětce, štětce (kulaté i ploché), podložku či igelit na lavici, paleta, tempery, vodovky, anilinky, voskovky, pracovní oděv, tyčinkové lepidlo, fixy, barevné papíry, plastelínu, suché pastely
M - pravítko 30 cm, trojúhelník s ryskou (průhledný), kružítko (zatím nekupujte, na třídních schůzkách si řekneme, které není vhodné) - doporučuji si tyto pomůcky pořídit 2krát, aby si jednu sadu mohly děti nechat ve škole a jednu měly doma
do penálu - tužky č. 2, 3 (obě 2x), pastelky, ořezávátko (nejlépe s krytem), guma, nůžky, malé pravítko, 2 pera, mikrotužku
desky na sešity
přezůvky
případně podsedák na židli

Učebnice se budou rozdávat na začátku školního roku. Obaly na ně nepořizujte dřív, často mají nestandardní rozměry. Prosím nepoužívejte nalepovací obaly. Ve třetí třídě jim nebudou učebnice zůstávat, na konci roku je budou všechny vracet. Případné další pomůcky si ještě upřesníme.

Pokladna
Všechny platby budou probíhat přes školní pokladnu.
Na začátku školního roku by měli žáci, kteří nenavštěvují školní družinu, mít na účtě minimálně 600 Kč. Pokud bude Vaše dítě navštěvovat školní družinu, je třeba počítat také s poplatkem za ni.

V hodinách českého  jazyka a matematiky budeme používat pracovní sešity. S poplatkem za ně je již počítáno v úvodní částce 600 Kč.