zahájení školního roku + pomůcky

Školní rok začíná ve čtvrtek 1. září jednou vyučovací hodinou od 8:00 do 8:45 hod.

V pátek 2. září probíhá výuka výjimečně od 8:00 do 11:40 hod.

Od pondělí 5. září je výuka dle rozvrhu.

V tomto školním roce se bude konat v rámci tělesné výchovy výuka plavání.

Plavání bude zahájeno ve 2. pololetí v únoru či březnu.

Hodina plavání bude probíhat vždy ve středu po dobu 10 týdnů od 12:00 do 13:30 hod. (od plaveckého stadionu budeme odcházet v cca 14:00 hod. ke škole).

POKLADNA

Všechny platby budou probíhat přes školní pokladnu.

Bude potřeba, aby na začátku školního roku měli žáci, kteří nenavštěvují školní družinu, minimálně 600,- Kč na účtu.

Pokud bude Vaše dítě navštěvovat družinu, zvýšil se poplatek na 200,- Kč za měsíc.

Ráda bych v letošním školním roce opět používala v hodinách českého jazyka a matematiky pracovní sešity, tak jako v minulém školním roce.

S poplatkem za tyto pracovní sešity je již počítáno v úvodní částce 600,- Kč.

POMŮCKY DO 3. TŘÍDY

Výtvarná výchova + pracovní činnosti

• Podložku na lavici, hadřík na stírání barev, kelímek na vodu, nůžky, lepidlo, vodové barvy, voskovky, plastelínu, štětce – ploché, kulaté (alespoň) tři velikosti, kufřík nebo krabici na uložení pomůcek, suché pastely

Tělesná výchova

• Boty se světlou podrážkou, pohodné oblečení (tepláky, kraťasy, tričko, mikinu apod.), sáček na oblečení

Penál

• Alespoň 2 pera, tužky, pastelky, ořezávátko, gumu
  • Geometrie – pravítko 30 cm, pravítko s ryskou (trojúhelník), kružítko, mikrotužku

Sešity

• 10x sešit č. 523
  • 1x sešit č. 420 (bez linek na geometrii)
  • 1x sešit velký, linkovaný č. 423

+ notýsek na úkoly

+ přezůvky do třídy

Bude potřebné, aby během prvního týdne měly děti sešity a učebnice obalené – prosím, nepoužívejte nalepovací obaly.

Ve třetí třídě jim nebudou učebnice zůstávat, ale na konci roku je budou všechny vracet.