TÝDENNÍ PLÁN 4.12. - 8.12. 2023

Milí druháci, tak moc jsme si přáli sníh, že ho máme možná až moc! :) V každé volné chvilce si ho půjdeme užít do parku, přineste si do školy oblečení do sněhu! Program příštího týdne: ÚTERÝ - Vánoční tvoření + Mikulášská nadílka (nemusíte nosit učení, jen penál!), ČTVRTEK + PÁTEK nebudu ve škole, bude vás učit někdo jiný. Hezký týden, B.B.

Pondělí: Co jsme se dnes učili: ČJ - Učebnice str. 41; Pracovní sešit str. 27; Matematika 5 str. 20; Domácí úkol: ČJ - Pracovní sešit str. 27/ cv. 2 (přinést až ve středu)
Úterý: 1. a 2. vyučovací hodina - Vánoční tvoření, 3. a 4. vyučovací hodina - Mikulášská nadílka
Středa: Co jsme se dnes učili: ČJ - Učebnice str. 42, Pracovní sešit str. 28; M - Matematika 5 str. 21; PR - Já a můj svět str. 26; Domácí úkol - není
Čtvrtek: nepřítomnost třídní učitelky