TÝDENNÍ PLÁN 30.10. - 3.11. 2023

Milí druháci, děkuji za krásné fotky z plnění podzimních úkolů, které mi posíláte. Už tento čtvrtek nás čeká ,,přespávačka" ve škole! Projdeme si večerní Krumlov, navštívíme alchymistu a dáme si pizzu. Tím opustíme téma Široké a čeká nás další zajímavá část našeho města - Křižák. Hezký týden, B.B.

Pondělí: Co jsme se dnes učili: ČJ - Učebnice str. 24, Pracovní sešit str. 16/ cv. 1; Domácí úkol: ČJ - Učebnice str. 23/ cv. 1 - opis do sešitu (jen někteří)
Úterý: Co jsme se dnes učili: ČJ - Učebnice str. 25/ cv. 2., Pracovní sešit str. 16/ cv. 2; M - Matematika 4/B str. 26; Domácí úkol - není
Středa: Co jsme se dnes učili: ČJ - Učebnice str. 25/ cv.3, Pracovní sešit str. 16/ cv. 3; Písanka - str. 21; M - Matematika 4/B str. 27; Domácí úkol - nachystat se na noc ve škole ;)
Čtvrtek: Co jsme se dnes učili: ČJ - Učebnice - str. 26/ cv. 5 - 8; M - Matematika 4/B str. 28; Domácí úkol - není
Pátek: Co jsme se dnes učili: ČJ - Učebnice str. 26/ cv. 4, Písanka str. 20; M - Matematika 5 str. 1; PR - Já a můj svět str. 19; Domácí úkol - není