První týden ve 2.třídě

V pondělí 4. září bude vyučování trvat pouze jednu vyučovací hodinu, končit budeme v 8:45. Děti budou potřebovat do školy aktovku s penálem. První den nepůjdou do šatny, přezůvky budou potřebovat až v úterý. POZOR! Jsme v jiné třídě! Je na opačné straně školy, hledejte cedulku 2.B :)

V pondělí ještě nebude družina. Pokud chcete svého druháka do družiny přihlásit, přineste do družiny v pondělí vyplněnou přihlášku (najdete ji na stránkách školy), nebo ji pošlete mailem na adresu kveta.matouskova@zslinecka.cz.

V úterý 5. září a ve středu 6. září bude vyučování trvat 4 vyučovací hodiny, tj. do 11:40 hodin.

Od čtvrtka 7. září už bude výuka probíhat podle rozvrhu.

Do konce týdne by děti měly mít ve škole pomůcky na pracovní činnosti a výtvarnou výchovu a věci na tělocvik. Vše, co lze, prosím podepište.

První týden školy budeme děti po obědě ještě předávat rodičům u bočního východu tak, jak bylo zvykem. Od dalšího týdne už budou odcházet po obědě samy.

První třídní schůzky se budou konat v pondělí 18. září od 16:00 a budou společné.

Školní pokladna

Od druhé třídy už škola nehradí žákům pracovní sešity. Částka za pracovní sešity proto bude stržena ze školní pokladny začátkem školního roku. Za čtyři díly pracovních sešitů z matematiky to bude 254 Kč, za dvě písanky 48 Kč, za dva pracovní sešity z českého jazyka 114 Kč a za pracovní sešit z prvouky 92 Kč. Celkem tedy 508 Kč. Prosím, aby měli žáci na účtu začátkem školního roku 1000 Kč. U žáků, kteří budou chodit do družiny, navyšte částku ještě o 800 Kč - za období září - prosinec.

Učebnice si žáci ve škole zapůjčí a na konci školního roku je vrátí. Je potřeba tyto učebnice obalit (prosím, nenalepujte obaly na učebnice), aby nedošlo k jejich poškození.