TÝDENNÍ PLÁN 5.12. - 9. 12. 2022

Milí prvňáčci, v pondělí k nám přijde Mikuláš a nakoukne čert! Básničku umíte, nezlobíte, tak se bát nemusíte! :) Někteří z vás už mají skoro plné čtecí kartičky, moc vás za to chválím, je OPRAVDU HODNĚ znát, kdo doma čte a kdo ne! Těším se, že zapíšu první jedničky za domácí čtení!

Pondělí: Co jsme dělali ve škole: ČJ - Slabikář str. 8, Malá písanka - str. 13; PR - Prvouka 1. díl str. 30, Domácí úkol: ČJ - Malá písanka - dokončit str. 13
Úterý: ZÍTRA SI NAPÍŠEME PRVNÍ VĚTŠÍ PÍSEMKU NA SČÍTÁNÍ A ODČÍTÁNÍ DO 7. Co jsme dělali ve škole: ČJ - Slabikář str. 9, Malá písanka str. 15/ řádek 1-4; M - Matematika 2.díl str. 7; Domácí úkol: M - Matematika 2.díl - str. 7/cv.5 - přepis + výpočet do sešitu
Středa: Co jsme dělali ve škole: ČJ - Slabikář str. 10/ cv. "puzzle" + psací písmo ve sloupečku, Malá písanka str. 15/ řádek 5 a 6; M - Matematika 2.díl str. 8; Domácí úkol: ČJ - Slabikář str. 10/ cv. "hvězdička"
Čtvrtek: Co jsme dělali ve škole: ČJ - Slabikář str.10; M - Matematika 2.díl str.9; PR - Prvouka 1. díl str. 31, HV - Nesem vám noviny (první dvě sloky); Domácí úkol: PR - Prvouka 1. díl str. 31 - první úkol (umět svou adresu - jméno, ulice, číslo popisné, město)