TÝDENNÍ PLÁN 3.1. - 6.1. 2023

Milí prvňáčci, přeji Vám krásný začátek nového roku! V pondělí máte ještě volno, ale v úterý už se potkáme ve škole a doufám, že v plné sestavě! Pokud jste před prázdninami marodili a měli jste vyrobené dárečky pro kamarády, přineste je:) Pevně doufám, že jste přes prázdniny nezapomněli žádné písmenko, ani číslo a budeme moci rychle navázat na učení z prosince.

Pondělí: VOLNO
Úterý: Co jsme dělali ve škole: ČJ - Opakování (každý přečetl kousek libovolné stránky ve Slabikáři), M - Opakování (bez učebnice); Domácí úkol: není
Středa: Co jsme dělali ve škole: ČJ - Slabikář str. 16, Malá písanka 1 str. 19; M - Matematika 2.díl str. 15; Domácí úkol: Malá písanka - str.20/řádek 1 - 4
Čtvrtek: ZÍTRA SE BUDEME UČIT JEN PRVNÍ DVĚ HODINY, POTÉ VYRÁŽÍME DO MĚSTA NA TŘÍKRÁLOVOU KOLEDU. Co jsme dělali ve škole: ČJ - Slabikář str.17, Malá písanka 1 str.20/až do konce + str. 21 ; M - Matematika 2.díl str.16; PR - Prvouka 1. díl str. 33 a 35, HV - My tři králové (první tři sloky); Domácí úkol: M - Matematika 2. díl str. 16/cv.5 + pracovní list (psaní čísla 9)