TÝDENNÍ PLÁN 28.11. - 2. 12. 2022

Milí prvňáčci, v pondělí navštívíme krumlovské divadlo (POHÁDKA O KAČENCE A RARÁŠKOVI) a to hned ráno v 8:30. Potkáme se ve třídě, zapíšeme a vyrazíme za kulturou. V pátek se zase vrátíme ke čtenářské dílně, prosím, nezapomeňte přibalit knížku. A moc vás chválím za domácí čtení a vyplňování čtecí kartičky!

Pondělí: DIVADLO! Učebnice nechte doma, stačí penál a desky na týdenní plán. Co jsme dělali ve škole: ČJ - Malá písanka - str. 10; Domácí úkol: ČJ - Malá písanka - dokončit str. 10
Úterý: Co jsme dělali ve škole: ČJ - písmenko S (prac.list), Malá písanka str. 12; M - Matematika 2.díl str. 4/ cv.5; Domácí úkol: M - Matematika 2.díl - str. 4/cv.7 a 8 + začít se učit básničku na pondělní nadílku (v malém notýsku)
Středa: Co jsme dělali ve škole: ČJ - Slabikář str. 6, Malá písanka str. 13; M - Matematika 2.díl str.5; Domácí úkol: M - Matematika 2.díl str. 4/cv. 6 (přepsat do nové sešitu - do dvou sloupečků)
Čtvrtek: Co jsme dělali ve škole: ČJ - Slabikář str.7 (polovina stránky); M - Matematika 2.díl str.6/cv. 1 - 5; HV - Nesem vám noviny (první dvě sloky); Domácí úkol: ČJ - Pracovní list (chybějícím pošlu mailem), M - Matematika 2.díl str. 6/ cv. 6