TÝDENNÍ PLÁN 27.3. - 31.3. 2023

Milí prvňáčci, v pondělí si při prvouce vyrobíme Moranu a za zpěvu písničky, kterou jsme se učili minulý týden, ji pustíme po řece, ať už je tu jaro v plné síle! Ve středu nás čeká OPRAVDU poslední bruslení, třeba budou i medaile! :) A těšte se na písmenko B, moje oblíbené! Hezký týden! B.B.

Pondělí: Co jsme dělali ve škole: ČJ - Slabikář str. 57, Malá písanka 2 str. 20; Domácí úkol: ČJ - Najít nebo vymyslet hádanku pro spolužáky
Úterý: Co jsme dělali ve škole: ČJ - Slabikář str. 58, Malá písanka 2 str. 21; M - Matematika 3.díl str. 15; Domácí úkol: Matematika 3. díl str. 15/ cv. 4 a 6
Středa: Bruslení!
Čtvrtek: Co jsme dělali ve škole: ČJ - Slabikář str. 59, Malá písanka 2 str. 22; M - Matematika 3. díl str. 16; PR - Prvouka 2. díl str. 13, Domácí úkol: ČJ - Slabikář str. 59/ cv. ,,tužka" + sbalit si knížku na čtenářskou dílnu!
Pátek: Co jsme dělali ve škole: ČJ - Slabikář str. 60, Malá písanka 2 str. 23 a 24; M- Matematika 3. díl str.17; Domácí úkol: není