TÝDENNÍ PLÁN 20.2. - 24.2. 2023

Milí prvňáčci, ve středu opět bruslíme a ve čtvrtek k nám zavítá paní z ICM s programem "Hokus pokus, fyzikální fokus". Hravou, zážitkovou a interaktivní formou si budete moci vyzkoušet různé fyzikální pokusy. Samozřejmě pokročíme i v učení, čekají nás dvojhlásky AU a OU a naučíme se psát malé a velké V. Příští týden v úterý (28.2.) si uděláme karneval, začněte chystat masky! Těším se!

Pondělí: Co jsme dělali ve škole: ČJ - Slabikář str. 44, Malá písanka 2 - str.4; PR - Prvouka 2. díl str. 7; Domácí úkol: ČJ - Slabikář str. 44/ cv. ,,modrý trojúhelník"
Úterý: Co jsme dělali ve škole: ČJ - Slabikář str. 45 (polovina stránky), Malá písanka 2 str. 5; M - Matematika 3.díl str. 4; Domácí úkol: není
Středa: BRUSLENÍ, DÚ není
Čtvrtek: Co jsme dělali ve škole: ČJ - Slabikář str.46, Malá písanka 2 str.6; M - Matematika 3. díl str. 5; Domácí úkol: ČJ - Malá písanka 2 str. 6 (JEN TI, KTEŘÍ TO NESTIHLI VE ŠKOLE!)
Pátek: Co jsme dělali ve škole: ČJ - Slabikář str. 47, Malá písanka 2 str.7; M- Matematika 3. díl str. 6; Domácí úkol: není