TÝDENNÍ PLÁN 14.11. - 18. 11. 2022

Milí prvňáčci, nezapomeňte rodičům připomenout, že v pondělí proběhnou rodičovské informační schůzky! A hlavně přijďte na schůzky s nimi...ukážete jim naše album zážitků a popovídáme si o tom, jak vám to ve škole jde. Ve čtvrtek je volno a v pátek půjdeme na výlet na Křižák. Ulovíme první společnou kešku! Zkuste popřemýšlet, jak by se náš tým "lovců pokladů" mohl jmenovat.

Pondělí: Co jsme dělali ve škole: ČJ - Slabikář str. 3, Malá písanka - str. 4/ řádek 1 - 4; PR - Prvouka 1.díl - str. 28; Domácí úkol: není
Úterý: Co jsme dělali ve škole: ČJ - Slabikář str. 4 - slabiky v domečku + slova, Malá písanka str. 4; M - Matematika 1.díl str. 32; Domácí úkol: ČJ - Malá písanka str. 4/ řádek 7 (psací e, é)
Středa: Co jsme dělali ve škole: ČJ - Slabikář str. 4, cv. balónek 1, Malá písanka str.5; M - Matematika 2.díl str.1; Domácí úkol: není (kromě čtení!)
Čtvrtek: VOLNO!
Pátek: VÝLET NA KŘIŽÁK - S SEBOU: VHODNÉ OBLEČENÍ, SPORTOVNÍ BOTY, SVAČINA, PITÍ;  NA OBĚD SE VRÁTÍME DO ŠKOLY (ráno je sraz ve třídě)