TÝDENNÍ PLÁN 13.3. - 17.3. 2023

Milí prvňáčci, doufám, že se v pondělí všichni potkáme odpočinutí po prázdninách a hlavně zdraví!!! Jaro konečně vystrkuje růžky a tak ho pustíme i do školy. Poproste rodiče, ať sbírají kelímky od jogurtů, budeme je potřebovat na rostlinky, které si ve škole vypěstujeme. Až nám počasí dovolí, vyrazíme na jarní procházku a nasbíráme si první podběl a kopřivy do našeho ,,celoročního čaje".

Pondělí: Co jsme dělali ve škole: ČJ - Slabikář - opakování - vraceli jsme se ke starším textům; PR - bez učebnice - jarní procházka; Domácí úkol: číst, číst, číst!
Úterý: Co jsme dělali ve škole: ČJ - Slabikář str. 52 / polovina stránky, Malá písanka 2 str. 11; M - Matematika 3.díl str. 10; Domácí úkol: Malá písanka str. 12 / přepsat tři věty (DÚ přineste až ve čtvrtek!)
Středa: BRUSLÍME!
Čtvrtek: Co jsme dělali ve škole: ČJ - Slabikář str.52 / druhá polovina, Malá písanka 2 str.12 a 13; M - Matematika 3. díl str. 11; PR - Prvouka 2. díl str. 11; Domácí úkol: M - Matematika 3. díl str. 11/ cv. 5
Pátek: Co jsme dělali ve škole: ČJ - Slabikář str. 53, Malá písanka 2 str.14; M- Matematika 3. díl str. 12; Domácí úkol: není