Pěvecké odpoledne

05Bře, 2020

Letošní premiérové školní kolo pěveckého odpoledne jsme měli celé pohádkové....

Letošní premiérové školní kolo pěveckého odpoledne jsme měli celé pohádkové. Pan ředitel byl pan král a paní učitelky byly princezny.

Vystoupení se zúčastnilo 21 zpěváků a zpěvaček z prvních až pátých tříd. Každý zazpíval svou oblíbenou lidovou písničku. Pan král a přítomné princezny všechny účastníky obdarovali přívěskem ve tvaru houslového klíče a sladkou odměnou. Nesoutěžili jsme o vítězství, vítězem byl každý, kdo měl chuť ostatním zazpívat.

Dětem se akce líbila, protože podle Radanky: „Bylo prima, že jsme seděli všichni v kruhu na koberci.“ Kryštof a Jirka: „Zasmáli jsme se.“ Děvčata ze třetí třídy řekla, že vůbec je nesvazovala tréma a povedlo se jim dobře písničku zazpívat.

Celá pohádková porota přeje zpěváků a zpěvačkám i do budoucna hodně krásných chvilek s písničkami.

Mgr. Jana Sejková