Netradiční zážitek

01Lis, 2019

aneb jaké je to v noci ve škole

Už v 1. třídě jsme se domlouvali na přespání ve škole.  Nevyšlo nám to, proto jsme hned od začátku školního roku ve 2. třídě naplánovali nový termín - ze čtvrtka 24. 10. na  pátek 25. 10. Nemohli jsme se dočkat. Plány jsme měli veliké, ale časově jsme vše nestihli, proto musíme akci zopakovat.

Postřehy druháků:

Líbilo se nám: vaření plněných vajíček, nestihli jsme čokoládu, výborná snídaně - pečivo od maminek, hledání pokladů, předvádění scének - učili jsme se na nich spolupracovat, stezka odvahy, ta byla sice ve 22 hodin v parku, zdála se nám však málo strašidelná.

Líbily se nám pohádky, které nám paní učitelka vyprávěla před spaním. Paní učitelka byla překvapená, jak jsme ráno bez reptání vyskočili v 6.45, uklidili tělocvičnu a spořádaně jsme se přesunuli do školní kuchyňky, kde už bylo prostřeno ke snídani. Taky paní učitelku překvapilo, že jsme jí za akci poděkovali. Děkujeme i rodičům, že nás pustili, a vedení školy, že jsme ve škole mohli přespat.

Pátek jsme všichni v pohodě přežili. Tvořili jsme z listů lvy a panáky, pak jsme šli do parku. A protože jsme byli bezvadní, mohli jsme si za odměnu vybrat nanuky.

Těšíme se na další  přespání ve škole.

Žáci 2. A s paní učitelkou Vávrovou.