Návštěva výstavy Dobrodružství s technikou

17Čer, 2019

Ve čtvrtek 13. června se žáci osmého a devátého ročníku vydali do Českých Budějovic. Na místním Výstavišti se totiž konala výstava nazvaná Dobrodružství s technikou 2019, kterou každoročně pořádá Jihočeská hospodářská komora ve spolupráci se středními školami technického zaměření z regionu. Děti se na více než 200 stanovištích seznamovaly s nejrůznějšími technickými obory. Výstava byla interaktivní, tudíž si mohly také vyzkoušet velké množství činností od hraní her, přes práci s malým bagrem až po programování robotů.

Celá výstava byla poutavá, dobře zorganizovaná a navíc podpořená krásným počasím. Naši žáci si tak užili zábavný a zároveň poučný den.

Mgr. Richard Baloun, třídní učitel 8. třídy