Návštěva knihovny

18Lis, 2019

V pátek 15. listopadu navštívili žáci naší páté třídy Městskou knihovnu v Českém Krumlově.

V pátek 15. listopadu navštívili žáci naší páté třídy Městskou knihovnu v Českém Krumlově. Byl pro ně připraven program s názvem Jaké to bylo, když babička s dědečkem byli mladí?

Šlo o soutěžní hru věnovanou šedesátým až devadesátým létům dvacátého století uspořádanou k příležitosti 30. výročí 17. listopadu 1989, při které si mohly děti zábavnou formou ověřit, co o zmíněných časech vědí.

Byly tu k vidění knihy, jež se v oněch časech četly, hračky a předměty denní potřeby, jež se tehdy používaly. Připraveno bylo i poznávání významných osobností a událostí tehdejší doby. Tato aktivita žáky bavila a právem si za její splnění zasloužili malou odměnu.

Mgr. Viktor Pondělík, třídní učitel 5. třídy

foto zde