Lyžařský výcvikový kurz

11Úno, 2019

Poslední lednový týden prožila skupina žáků 7. a 8. třídy naší školy v zimní zasněžené krajině

Poslední lednový týden prožila skupina žáků 7. a 8. třídy naší školy v zimní zasněžené krajině železnorudského Špičáku. Ubytováni byli v horské chatě Stela.

Od pondělí do pátku tu pod vedením pana učitele Balouna probíhal lyžařský výcvikový kurz, ve kterém žáci ve dvou skupinách získávali či rozvíjeli své lyžařské dovednosti. Součástí kurzu byla také večerní přednáška Horské služby, promítání filmů, závěrečná diskotéka, předání diplomů vítězům jednotlivých soutěžních lyžařských disciplín, volná zábava.

Díky výborným sněhovým podmínkám a dobrému počasí si všichni kurz užili, nikdo se nezranil a většina účastníků by ráda jela i v příštím školním roce znovu.