Burza škol

22Říj, 2019

V rámci profesní přípravy na volbu povolání využili žáci 8. a 9. třídy možnost navštívit tradiční Burzu středních škol

V rámci profesní přípravy na volbu povolání využili žáci 8. a 9. třídy možnost navštívit tradiční Burzu středních škol a odborných učilišť. Akce se konala 22. 10. 2019 ve Sportovní hale v Českém Krumlově. Prezentovaly se školy z Jihočeského kraje.

Každý měl možnost obejít jednotlivé stánky, pohovořit se zástupci příslušné školy, získat informační letáky a propagační předměty. Součástí prezentace byly praktické ukázky výrobků studentů a zaujala nás nejen čokoládová fontána, ale i módní přehlídka z vlastních kolekcí studentek a studentů Střední školy oděvní v Třeboni.

Kdo potřebuje ještě více informací k budoucí volbě školy, má možnost navštívit na českobudějovickém Výstavišti akci Vzdělání a řemeslo ve dnech 6. – 9. 11. 2019.

Mgr. Eva Luštická a Mgr. Richard Baloun, třídní učitelé 8. a 9. třídy