Florbalový turnaj

Rozbalte si informace

19Bře, 2023

Florbalový turnaj druhých stupňů ZŠ v Horní Plané

Dne 23.2.2023 se někteří  žáci naší školy zúčastnili florbalového turnaje v Horní Plané.

Turnaj byl rozdělen do dvou kategorií podle věku (6.a7. třída a 8.a 9.třída). Domácí Planá měla zástupce z každého ročníku, dále se zúčastnily školy z Volar a  Frymburku, v každé kategorii se tedy utkalo 5 družstev. Emoce pracovaly na plné obrátky na hřišti i mimo něj a utkání si užívali sportovci na hřišti i ti, kteří právě nehráli a tvořili obecenstvo. Atmosféra v hale připomínala mistrovství světa :-) Jednalo se o první turnaj v postcovidovém období, a tak jsme jeli spíše za sportovním zážitkem než za stupni vítězů.  O to větší radost jsme nakonec z výsledků měli.

• Chlapci z kategorie 8.a 9. ročník ( T. Malát, M. Ferenc, A. Laski, Z. Dunka, D. Tesař , J. Ondřich a K. Haluška) skončili na čtvrtém místě.
  • Děvčata ze stejné věkové kategorie ( L. Gutwirthová, M. von Wallbrunn, M. Gries, N. Kršňáková, D. Hájková a J. Mikuličová) získaly 3. místo.
  • A chlapecký tým (M. Kejla, M. Myška, M. Staněk  A. Vozábal a L. Zelenka ) s velkým bodovým náskokem oproti ostatním jednoznačně zvítězil v kategorii 6.a 7. tříd.

Všem moc děkujeme za reprezentaci naší školy a ještě jednou gratulujeme k dosaženým výsledkům.