Den dětí

12Čer, 2023

Den dětí pro první stupeň

Den dětí

Ve čtvrtek 1. 6. 2023 žáci 9. A v čele s paní učitelkou Navrátilovou připravili v městském parku Den dětí pro žáky 1. stupně. Na několika stanovištích děti z 1. A, 1. B, 2. A, 3. A, 3. B, 4. A a 5. A plnily různorodé úkoly. Na každém stanovišti získaly za splnění úkolu papírek s částí příběhu o Českém Krumlově. Po nasbírání všech jedenácti částí nastala pro všechny těžší část - sestavit z nich příběh a nalepit jej na čtvrtku. Dozvěděli se tak něco nového o Českém Krumlově. Děti přišli povzbuzovat také někteří rodiče a prarodiče, dokonce si ti odvážnější z nich vyzkoušeli úkoly na některých stanovištích včetně závěrečného slepení částí příběhu.

Děkujeme, deváťáci a paní učitelko Navrátilová, za organizaci a přípravu letošního Dne dětí!

Marie Studená, 5.A