Informace pro školní rok 2021/22

Drazí rodiče a milí žáci,

ač se to zdá neuvěřitelné, tak letošní prázdniny utekly jako voda a pomalu se chýlí ke konci. Pro vás to znamená, že v tomto školním roce se stáváte ostřílenými mazáky z devítky :-)

Ve škole sejdeme ve středu 1. 9. 2021 v 8:00 ve vaší obvyklé třídě.

Co sebou:

• Přezůvky
  • Roušku (stále platí povinnost nosit je ve společných prostorách)

První den nás čeká seznámení s harmonogramem školního roku, organizační záležitosti a také testování antigenními testy. Testovat se nemusí žáci, kteří již mají za sebou kompletní očkování nebo jsou ve lhůtě 180 dní po prodělaném onemocnění a přinesli potvrzení v minulém školním roce nebo ho přinesou sebou ve středu.

Pomůcky na školní rok:

ČJ - Používáte stále stejné sešity ve kterých můžete samozřejmě pokračovat.

M - 1x 440, 1x 420, 1x 520 + rýsovací pomůcky!

AJ - 1x 444 (budeme tento rok hodně lepit a zakládat do sešitů, takže všichni si prosím noste lepidla!

D - 1x 444

Z - 1x 440

OV - Používáte stále stejné ve kterých můžete pokračovat.

Ch, Př - Dozvíte se první hodinu

NJ - 1x 544

F - 1x 540

VV – Dejte si opět do pořádku kufříky – nevyschlé tempery, vodovky, štětce – kulatý /menší ,větší/  - plochý /menší, větší/, podložka na stůl, kelímek, hadřík, permanentní fixy černé střední i silný, ostré nůžky, lepidlo.

TV - Přezůvky do tělocvičny, které nedělají šmouhy a úbor

Děkuji za přečtení a doufám, že se do školy těšíte stejně jako já a všichni ostatní učitelé. :-)

Váš třídní

Jakub Šolc

PS: V případě jakýchkoliv dotazů se na mě neváhejte obrátit.