Úvodní informace pro nový školní rok 2021/2022

Co nás čeká v novém roce.

Dobrý den,

jmenuji se Eva Pernecká a v nadcházejícím školním roce budu třídní učitelkou ve vaší třídě.

1.září proběhne jen jedna vyučovací hodina, v tento den můžete přijít bez přezůvek. 2. a 3. září se už bude přicházet přes šatny, takže si přezůvky přinesete. Vyučování bude končit v průběhu páté hodiny( odchod na oběd ve 12:20 hod.), ale nebudeme se ještě učit. Čas strávíme společně i s paní asistentkou Šoberovou ve třídě (č.220).

Dále budete muset mít s sebou roušku, kterou jsme všichni povinni nosit ve společných prostorách školy. Bylo by lepší mít v sáčku i jednu rezervní, pokud by se ta první nějak poškodila nebo ušpinila.

Obědy jsou k dispozici od 2. 9., přihlašování probíhá přes paní hospodářku.

Přikládám i seznam pomůcek do jednotlivých předmětů:

Anglický jazyk – sešity z minulého roku (pokud nemáte, tak 2ks sešit č. 544 a 1 ks sešit č. 564)

Český jazyk – 3ks sešit č. 544, 1 ks sešit č. 424

Matematika - sešit č. 440 a sešit č. 564, 1x trojúhelník s ryskou, 1x pravítko dlouhé, rýsovací tužka (mikrotužka), kružítko, lepidlo, úhloměr

Fyzika -  sešit č. 540

Dějepis  - sešit č. 444

Přírodopis - sešit č.440

Zeměpis - sešit č. 440

Občanská výchova - sešit č.524

Rodinná výchova - sešit č. 524

Hudební výchova - sešit č. 544

Výtvarné potřeby – pastelky, fixy, měkká tužka, temperové barvy, vodové barvy, štětce – kulaté i ploché, různé velikosti, kelímek na vodu, hadřík, podložka (ubrus) na lavici, voskovky, nůžky, lepidlo – vše uloženo v kufříku

Všechny sešity by měly být obalené.

Přeji hezký zbytek prázdnin,

Eva Pernecká