Týdenní plán na 25. 3. - 5. 4. 2024

Týdenní plán 25. 3. – 5. 4. 2024

Ve čtvrtek 28. 3. budou velikonoční prázdniny – škola bude uzavřena.

V pátek 29. 3. bude státní svátek Velký pátek – škola bude uzavřena.

V pondělí 1. 4. bude státní svátek Velikonoční pondělí – škola bude uzavřena.

VV/PČ – žáci budou před Velikonocemi potřebovat minimálně 3ks vyfouknutých vajec a cca 3 obyčejné gumičky (do vlasů).

ČJ – Učebnice, Slovesa, PS II. díl str. 8 – 14

• Na každou středu žáci potřebují na LV svou oblíbenou knihu
  • Každý pátek společně čteme knihu od Karla Poláčka: Bylo nás pět

M – Učebnice 2. díl, PS II. díl – Průměrná rychlost, str. 18 - 29

• Kontrola pracovních sešitů – ve čtvrtek 4. 4.

– Život v různých podnebných pásech – učebnice str. 35 -  42; materiály naleznete ve virtuální učebně

Vl – Učebnice Česká republika jako součást Evropy (hnědá). Hlavní město Praha. Jihočeský kraj - učebnice str. 12 – 13, Plzeňský kraj – učebnice str. 14 – 15; materiály naleznete ve virtuální učebně

Od tohoto školního roku je možno psát oficiální omluvenky buď do ŽK, nebo do Bakalářů (do budoucna se předpokládá přechod na elektronickou ŽK).

Plán akcí:

Ve čtvrtek 23. 5. Dětský den na Olšině. Pojedeme vláčkem nebo autobusem, časy a místo odjezdu ještě upřesním. Cena jízdenky bude žákům odečtena ze školní pokladny po akci.