Poslední týden školy

V pondělí 27. 6. budeme do školy potřebovat jen batůžek s penálem, žákovskou, pitím a svačinou. Končit budeme v 11:40.

V úterý 28.6. půjdeme na atletický stadion, kde se bude konat školní atletická olympiáda. Soutěžit budou děti, které chtěly a přihlásily se, ostatní budou fandit. Po skončení olympiády se vrátíme do školy na oběd. Končit budeme mezi 12:00 a 12:30. Potřebovat budeme batůžek s pitím, svačinou, sportovní obuv a oblečení, pokrývku hlavy.

Ve středu 22.6. půjdeme nejspíš na Dubík - pokud nebude pršet. V případě nepřízně počasí zůstaneme ve škole a budeme hrát společenské hry. Prosím děti, aby si přinesly do školy karty, pexeso nebo jiné společenské hry, co se vejdou do batůžku s pitím a se svačinou :) Končit budeme v 11:40.

Ve čtvrtek 23. 6. předáváme vysvědčení. Končit budeme v 8:45. Od 9:00 se bude vydávat oběd (bramborový guláš). Prosím o včasné odhlášení oběda, pokud o něj nebudete mít zájem.

Všem dětem přeji KRÁSNÉ PRÁZDNINY !!!

Rodičům děkuji za spolupráci a přeji co nejvíce volných letních dnů plných pohody a odpočinku!

Martina Jiřičková