Informace k začátku školního roku

Letošní školní rok začíná ve středu 1. září v 8:00. Děti půjdou rovnou do třídy, kde proběhne testování. Aktovky ani přezůvky nejsou potřeba. Roušku musí děti nosit ve společných prostorách školy. Končit budeme v 8:45, děti budou ze školy odcházet bočním vchodem.

Obědy je možné přihlásit od čtvrtka 2. září. Paní ekonomka je již ve škole přítomna, obědy se opět přihlašují u ní.

(paní Březková: 380 309 311)

Prodej stravného je v pondělí 30. 8. a v úterý 31. 8. od 7:00 do 9:00 hod.

Ve čtvrtek a pátek bude vyučování trvat od 8:00 do 11:40. Děti, které budou mít přihlášené obědy, půjdou na oběd už v 11:20, školu budou tedy opouštět také kolem 11:40. Od čtvrtka už budou děti potřebovat přezůvky a aktovku s penálem. Dostanou pracovní sešity, učebnice a žákovskou knížku s rozvrhem. V žákovské knížce vyplňte prosím údaje o žákovi, sešity a učebnice prosím obalte.

Od pondělí už bude probíhat výuka podle rozvrhu, děti už budou potřebovat i kufřík s výtvarnými potřebami a oblečení a boty na tělocvik.