Informace k zahájení školního roku 2021/2022

Školní rok 2021 / 2022

ŠKOLNÍ ROK 2021/2022

První školní den:

Ve středu 1. září. Ve škole budou žáci pouze jednu vyučovací hodinu od 8:00 do 8:40 hod. Poté budou odcházet bočním vchodem domů.

Tento den půjdou žáci rovnou do tříd, kde bude slavností zahájení školního roku.

Přezůvky a kufřík si mohou přinést následující den.

Další dny:

Ve čtvrtek 2. září se budeme v naší třídě testovat a poté začne "škola".

Ve čtvrtek 2. září a v pátek 3. září bude výuka probíhat od 8:00 do 10: 45 hod.

Následně děti, které již budou přihlášené, budou odcházet do družiny, ostatní se mnou půjdou na oběd, případně hned domů. Tyto první tři dny budu žáky předávat rodičům u bočního vchodu.

Výuka od 6. září:

Od pondělí 6. září se děti učí již podle rozvrhu. Po konci výuky děti odchází do družiny nebo domů. Od tohoto dne budou žáci odcházet po vyučování ze školy sami nebo je budu předávat rodičům.

Družina:

Družina funguje od čtvrtka 2. září pro předem přihlášené děti.

Po domluvě s paní družinářkou Vás prosím o to, abyste záležitosti týkající se družiny řešili pouze s ní.

Bližší informace naleznete na stránkách školy, případně se informujte u paní družinářky.

Obědy:

Paní ekonomka je již přítomna ve škole, takže pro dotazy, přihlašování obědů apod. kontaktujte ji.

1. Březková: 380 309 311

Prodej stravného je v pondělí 30. 8. a v úterý 31. 8. od 7:00 do 9:00 hod.

Rouška:

Bohužel ani letos se bez roušek úplně neobejdeme. Ve třídě testované děti nebudou muset mít roušku, ve společných prostorech školy budou roušky povinné pro všechny (chodby, toalety apod.).

Pomůcky pro Vašeho prvňáka:

Vybavení penálu a dalších věcí do školy - pohodlné a podepsané přezůvky

• penál ( pokud nemáte ještě zakoupený, tak ideální je jednopatrový)
  • 2 - 3 měkké tužky (číslo 1 nebo 2 ),pastelky, gumu a ořezávátko
  • obaly na sešity stačí pořídit až po zahájení školního roku dle konkrétních rozměrů
  • Výtvarná výchova a pracovní činnosti
  • kufřík nebo krabici (např. od bot ) kde budou pomůcky uložené
  • oděv/zástěru proti umazání
  • podložku na lavici nebo nějaký ubrus, kelímek na vodu, hadřík ploché a kulaté štětce, nůžky, vodovky
  • Tělesná výchova
  • sáček se šňůrkou, do kterého si věci na tělocvik schováte
  • boty se světlou ( bílou) podrážkou - podepsané