TÝDENNÍ PLÁN 26. - 30. 9. 2022

Milí prvňáčci, tento týden bude kratší! Ve středu je volno! Proč máme volno, zjistíte během příštího týdne! Celý ho věnujeme sv. Václavovi a tradicím, které se s ním pojí.

Pondělí: Co jsme dělali ve škole: ČJ - Živá abeceda str. 17; PR - Sv.Václav (pověst, vyprávění, malování) - bez učebnice; Domácí úkol: ČJ - Živá abeceda str. 17, cv. ,,žlutá tužka" úplně dole + začněte už trénovat čtení prvních slabik (cv. ,,červená tužka"/str. 17)
Úterý: Co jsme dělali ve škole: ČJ - Živá abeceda str. 18, Velká písanka str. 12 a 13; M - Matematika 1.díl str. 14; Domácí úkol: není
Středa: VOLNO
Čtvrtek: Co jsme dělali ve škole: ČJ - Živá abeceda str. 19 (půl stránky), Velká písanka str. 14 a 15; M - Matematika 1.díl str. 15; Domácí úkol: M - Matematika 1. díl str. 15/ cv. ,,Vypočítej."
Pátek: Co jsme dělali ve škole: ČJ - Živá abeceda str. 19, Velká písanka str.16 a 17; M - Matematika 1.díl str. 15; Domácí úkol: není