TÝDENNÍ PLÁN 17. - 21. 10. 2022

Milí prvňáčci, chválím vás, že jste většina nezapomněla v pátek přinést knížku, kterou doma s rodiči čtete, nebo kterou máte rádi! Čtenářskou dílnu budeme mít každý pátek, nezapomeňte tedy na knížky ani tento týden! Ve čtvrtek 20.10. jsme pozváni do Městské knihovny, abychom to tam okoukli a paní knihovnice poznala Vás, budoucí čtenáře.

Pondělí: Co jsme dělali ve škole: ČJ - Živá abeceda str. 32 a 33, Velká písanka str. 25; PR - Prvouka 1. díl str. 22 a 23; Domácí úkol: ČJ - Živá abeceda str. 32/cv. ,,modrá a červená pastelka - pět obrázků"
Úterý: Co jsme dělali ve škole: ČJ - Živá abeceda str. 34 (první dvě cvičení), Velká písanka str. 26; M - Matematika 1.díl str. 22; Domácí úkol: M - Matematika 1.díl str. 22/ cv. Procvičuj (pouze ústně - stejné příklady budou zítra v první naší písemce)
Středa: ZÍTRĚJŠÍ NÁVŠTĚVA KNIHOVNY JE PŘESUNUTA (paní knihovnice marodí). Co jsme dělali ve škole: ČJ - Živá abeceda druhá polovina str.34; M - Matematika 1.díl první polovina str. 23; Domácí úkol: M - Matematika 1.díl str. 23/cv. ,,Znázorni a vypočítej"
Čtvrtek: NEZAPOMEŇTE SI PŘINÉST ZÍTRA KNÍŽKU! Co jsme dělali ve škole: ČJ - Živá abeceda str. 35, Velká písanka str.27; M - Matematika 1.díl druhá str. 23; Domácí úkol: ČJ - Živá abeceda str. 35/cv. ,,srdce"