TÝDENNÍ PLÁN 10. - 14. 10. 2022

Milí prvňáčci, výlet se vydařil a už se těším na další! Tento týden to ovšem vidím spíš na menší procházku po okolí a musíme zabrat ve čtení slabik. Od pátku si zavedeme ve třídě "čtenářskou dílnu". To bude hodina, kterou věnujeme knížkám. Proto bych vás poprosila, abyste si v pátek přinesli do školy svou oblíbenou knihu nebo knihu, kterou vám doma rodiče právě čtou.

Pondělí: Co jsme dělali ve škole: ČJ - Živá abeceda str. 26, Velká písanka str. 22; PR - Prvouka 1. díl str. 19 - 21; Domácí úkol: ČJ - Živá abeceda str. 26/cv. ,,tenisový míček" úplně dole + čtení prvních slabik (str. 26/ cv. žlutá tužka)
Úterý: Co jsme dělali ve škole: ČJ - Živá abeceda str. 27 a 28; M - Matematika 1.díl str. 17; Domácí úkol: není
Středa: CHYBĚLA JSEM I JÁ - ZÍTRA UŽ SE ZASE UVIDÍME :)
Čtvrtek: Co jsme dělali ve škole: ČJ - Živá abeceda str. 30; M - Matematika 1.díl druhá str. 20; Domácí úkol: M -Matematika 1. díl str. 20/ slovní úlohy