Provoz školy od 1. 3. 2021

Vážení rodiče, vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci vláda ČR dne 26. února 2021 přijala krizové opatření č. 200, kterým se nad rámec dosavadních opatření zakazuje osobní přítomnost žáků 1. a 2. ročníků v základní škole.

Vážení rodiče,

vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci vláda ČR dne 26. února 2021 přijala krizové opatření č. 200, kterým se nad rámec dosavadních opatření zakazuje od 1. března osobní přítomnost žáků 1. a 2. ročníků v základní škole.

Žáci 1. - 2. tříd budou vzděláváni distančním způsobem. Způsob distanční výuky, rozvrh online hodin a další pokyny Vám sdělí třídní učitelé.
Obědy budou žákům 1. a 2. tříd automaticky odhlášeny.

Pro ostatní ročníky stále platí povinnost distanční výuky, rozvrhy se nemění. Po dohodě s vyučujícími se žák může individuálně dohodnout na konzultaci.

Děkujeme za pochopení a věříme, že společným úsilím tuto nelehkou a komplikovanou dobu zvládneme.

Jaromír Kašpárek, za vedení školy