Provoz školy od 4.1.2021

Otevření školy od pondělí 4. ledna 2021 - informace + rozvrh online hodin

Vážení rodiče, milí žáci,

od pondělí 4. ledna je škola otevřena pouze pro žáky prvního a druhého ročníku. Vyučování začíná v 8.00 a končí v 11.40. Každý žák musí mít od vstupu do budovy školy a po celou dobu pobytu ve škole roušku, respirátor nebo štít. Žák by měl mít alespoň dvě roušky na celý den, přičemž jedna je uložena v sáčku v aktovce. U vchodu si každý dezinfikuje ruce připravenou dezinfekcí nebo svou vlastní.

Při pobytu ve škole se řídí pokyny zaměstnanců školy, do školy vstupující pouze žáci, nikoliv jejich doprovod.  Po skončení vyučování si družinové žáky přebírá paní vychovatelka (skupiny jsou podle tříd), ostatní žáky odvádí vyučující na oběd nebo odcházejí domů.

Všichni žáci 1. a 2. ročníku, kteří chodívají běžně na obědy, je mají přihlášené, pokud o obědy v tuto chvíli nemáte zájem, musíte je odhlásit u paní ekonomky 380 309 324 nebo na brezkova@zslinecka.cz. Žáci ostatních ročníků mají obědy odhlášené.

Družina je otevřena ráno od 6:30 do 7:40 a odpoledne od 11.40 do 16.00.

Část výuky, dovolí-li to počasí, mohou žáci trávit venku, tak tomu prosím přizpůsobte vhodnost jejich oblečení.

Ostatní ročníky:

Pro ostatní ročníky stále platí povinnost distanční výuky, po dohodě s vyučujícími se žák může individuálně dohodnout na konzultaci. Během pondělního odpoledne bude zveřejněn rozvrh on-line hodin.

Děkuji za pochopení a věřím, že společným úsilím tuto nelehkou a komplikovanou dobu zvládneme.

S přáním pohodových dnů

Mgr. Roman Kurz