Provoz školy od 24.5.2021

Vážení rodiče, milí žáci, od pondělí 24.5. se výuka vrací do "normálního" stavu - všechny třídy se budou vzdělávat prezenčně. I nadále však platí některá omezení - bližší informace včetně rozvrhů dále v článku

Podmínkou pro přítomnost žáků ve škole je absolvování testu na covid-19 s negativním výsledkem, žáci budou testováni neinvazivními PCR testy ze slin vždy jednou za 14 dní, poprvé v úterý 25.5. (podrobněji k testování zde). Žáci, kteří nebudou v den PCR testování přítomni ve škole, budou otestováni antigenním testem (výtěrem z nosu) ihned po příchodu do školy a dále jedenkrát týdně až do dalšího PCR testování.

Po celou dobu pobytu ve škole nosí děti roušku (chirurgickou, nikoliv látkovou) nebo respirátor.

Škola se otevírá v 7:40 pro všechny žáky, výuka se obnovuje v plném rozsahu - rozvrh od 24. 5.
I nadále platí zákaz zpěvu a hodiny tělesné výchovy se budou odehrávat venku (vzhledem ke stávajícím limitům platným pro vnitřní sportoviště).

Družina bude v běžném provozu pro všechny přihlášené žáky.