Provoz školy od 12.4.2021

Od pondělí 12.4.2021 se část žáků vrací do školy ...

Vážení rodiče, milí žáci,

od pondělí 12. 4. 2021 se pro část žáků mění situace.

Pro žáky 2. stupně se nic nemění - i nadále se vzdělávají distančně (z domova) dle stanoveného rozvrhu.

Pro žáky 1. stupně platí:

V týdnu od 12. 4. do 16. 4. 2021
se budou prezenčně vzdělávat ve škole třídy: 1.A, 1.B, 4.A, 5.B
se budou distančně (z domova) vzdělávat třídy: 2.A, 3.A, 4.B, 5.A

další týden od 19. 4. do 23. 4. 2021 se pozice vymění:
prezenčně se budou vzdělávat ve škole třídy: 2.A, 3.A, 4.B, 5.A
distančně (z domova) se budou vzdělávat třídy: 1.A, 1.B, 4.A, 5.B.

Podmínkou pro přítomnost žáků ve škole je absolvování testu na covid-19 s negativním výsledkem, žáci budou testováni (samoodběrem) vždy v pondělí a ve čtvrtek hned při příchodu do školy. Na řádný průběh testu budou dohlížet vyučující, v případě zájmu bude rodičům žáků 1. a 2. tříd umožněno asistovat svým dětem při testování. Žáci jednotlivých tříd se shromáždí ve stanovený čas před budovou školy, vyučující je odvedou do šatny a následně do místností, určených pro testování. Po absolvování testu se žáci přesunou do svých tříd, kde se budou věnovat výuce. Dodržujte, prosím, stanovené časy, aby nedocházelo před budovou školy k nadměrnému shlukování osob.

Časový harmonogram
1.A 7:45 hod
1.B 7:50 hod
5.B 7:55 hod
4.A 8:00 hod

Žáci, kteří odmítnou testování, se budou v době prezenční výuky své třídy vzdělávat sami doma bez online hodin.

Bližší informace o testování naleznete zde včetně instruktážních videí.

Po celou dobu pobytu ve škole nosí děti roušku (chirurgickou, nikoliv látkovou) nebo respirátor.

Sledujte, prosím, stránky školy, informace budou průběžně doplňovány.