Provoz školy od 1.9.2021

organizační informace k provozu školy od 1. září

Ve středu 1.9. bude výuka pro 2.–9. třídy zahájena běžným způsobem - škola bude otevřena od 7:40, žáci se přesunou do svých tříd, není nutné se přezouvat. Vyučování bude ukončeno po 1. vyučovací hodině, součástí hodiny bude i screeningové testování žáků samoodběrem antigenními neinvazivními testy (celostátně distribuovanými).
Žáci 1. třídy se shromáždí u školy v 8:00 a společně se svými rodiči se přesunou do učebny, covid test absolvují až 2.9.

Ve čtvrtek a pátek bude probíhat zkrácená výuka - třídnické hodiny, pravidla chování a hygieny vzhledem ke Covid-19,  apod.

Konec výuky a oběd ve školní jídelně podle podle následujícího harmonogramu:
10:50 – 1. A, 11:20 – 3. A, 11:30 – 4. A, 11:45 – 2. A, 2. B, 12:00 – 5. A, 5. B, 12:20 – 6. A, 6. B, 12:30 – 7. A, 7. B, 12:40 – 8. A, 9. A

Od pondělí 6.9. bude probíhat výuka podle standardního rozvrhu, 6. 9. a 9. 9. absolvují žáci další covid testování.

Při vstupu do školy si všichni dezinfikují ruce, ve společných prostorách (chodby, šatny, WC) žáci nosí chirurgickou roušku nebo respirátor, dospělí respirátor. Pravidelně se větrá (5 minut každou půlhodinu), dbá se na hygienu rukou. Přestávky tráví žáci ve třídě.

Provoz školní družiny začíná 2. 9. v normálním režimu, ráno i odpoledne, pro všechny přihlášené žáky.

Pohyb cizích osob po škole bude omezen na minimum, pouze k vyřízení nezbytných záležitostí.

Děkujeme za pochopení a věříme, že to společně zvládneme.

Jaromír Kašpárek