Opatření od 1.3.2021

Mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví č. j.: MZDR 15757/2020-44/MIN/KAN se od pondělí 1. března 2021 mění režim opatření pro pobyt ve škole

Mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví č. j.: MZDR 15757/2020-44/MIN/KAN se od pondělí 1. března 2021 až do odvolání nařizuje zakrytí dýchacích cest respirátorem nebo zdravotnickou obličejovou maskou („tzv. jednorázovou rouškou“) všem žákům ve všech prostorách školy a po celou dobu přítomnosti ve škole (s výjimkou během konzumace nápojů a potravin). Použití látkových roušek, obličejových štítů a dalších provizorních řešení již dále nebude možné.

Pro zaměstnance školy i veškeré další osoby platí stejné podmínky, tj. zákaz pohybu ve všech vnitřních prostorách školy bez respirátoru nebo zdravotnické obličejové masky.

Bližší informace:

Informace MŠMT

Mimořádné opatření ministerstva zdravotnictví

Děkujeme, že respektujete toto nařízení.