Informace pro školní rok 2021/2022

několik informací na příští školní rok 2021/2022

Vážení rodiče,

věřím, že si příjemně i se svými ratolestmi užijete letní prázdninové dny, ale přesto si dovolím již několik informací na příští školní rok 2021/2022.

Školní družina:
Přihlášky do školní družiny
dostanou děti ve středu 1. září. Lze přinést vyplněnou přihlášku, která je ke stažení na stránkách školy dříve (od 25. 8.). Pobyt v družině se bude hradit prostřednictvím on-line pokladny a to ve dvou částkách září-prosinec 600 Kč a leden-červen 900 Kč (150 Kč/žák/měsíc). Bližší informace k přijímání žáků do školní družiny najdete na stránkách školy. Kritéria pro přijetí žáka do ŠD a další informace k provozu ŠD najdete ve Vnitřním řádu školní družiny. Zájemci musí zápisový lístek odevzdat nejpozději do 14. září.

Školní rok 2021/2022 bude zahájen ve středu 1. 9. 2020 v 8.00 v jednotlivých třídách.

O případných hygienických opatřeních (testování, roušky,...) budete informováni na těchto stránkách až bude známa jejich konečná podoba.

Školní jídelna

Obědy můžete  zaplatit již od 23. srpna denně od 7 do 9 hodin u p. účetní Březkové. Obědy hrazené z běžného účtu je nutné rovněž opět na nový školní rok přihlásit, lze i telefonicky nebo mailem.

Během školního roku se musí obědy odhlásit vždy do 11 hodin předchozího dne, v případě náhlé absence (např. nemoc) je možné jen první den si jídlo vyzvednout ve výdejně do jídlonosiče.

Přejeme Vám příjemný zbytek léta a těšíme se v září na shledanou.