Budoucí prvňáčci - informační schůzka

Setkání budoucích prvňáčků a jejich rodičů proběhne v úterý 23.6. od 16.00 do 17.00. Na setkání se těší Slávka Houšková, Michaela Klimešová a Roman Kurz. Bližší informace níže.

Milí prvňáčci, vážení rodiče,

dovolujeme si Vás pozvat na setkání prvňáčků a jejich rodičů, které se uskuteční v úterý 23. června 2020 od 16.00 – 17.00 (příchod 5 - 10 minut před zahájením) v budově školy v prvním patře.  Je nám líto, že nemohla proběhnout plánovaná setkání s budoucími prvňáčky a tak z tohoto důvodu přistupujeme alespoň k této informační schůzce.

Program:         seznámení s budoucí paní učitelkou a prvňáčky

seznámení s prostředím školy

organizační záležitosti (on-line pokladna, družina, obědy atd.)

Žáci byli rozděleni do dvou tříd. Třídy byly tvořeny podle školek. Jména žáků dané třídy budou umístěna na dveřích.J

S sebou: roušky (o jejich použití se dohodnete ve třídě), penál (nějaké pastelky, tužka)