Začátek školního roku 2021/2022

Vážení rodiče, milé děti,

všechny vás ještě jednou zdravím. Doufám, že jste si příjemně užili letní prázdniny. Protože se rychle blíží ke svému konci, mám pro vás několik základních informací.

Ve škole se poprvé uvidíme 1.9.2021, kdy nás čeká i první společné testování ve třídě antigenními testy se zkumavkou. Ve čtvrtek a v pátek nás čekají třídnické práce, konec výuky bude v těchto dnech ve 12.30h. Podle rozvrhu začne výuka v pondělí 6.9.2021. Nezapomeňte si vzít roušku.

Seznam pomůcek byste měli mít všichni ve školním mailu, pro jistotu uvádím i zde:

Němčina - sešit 544, přírodopis 440+podložka, matematika 440+podložka a rýsovací potřeby (pravítko 30cm, trojúhelník, kružítko, úhloměr, tužka č.3 nebo mikrotužka), angličtina 444, zeměpis 440+podložka, dějepis 444, fyzika 540, občanka 524 (můžete použít sešit z loňska), čeština 544 a 3x524 (pokud máte v pořádku sešity z loňska, můžete je použít), výtvarka - kufřík (vodovky, tempery, štětce, paletka, kelímek, hadřík, černý tenčí fix, tužka č.1, pastelky, nůžky, lepidlo)

Více si upřesníme společně ve škole. Užijte si zbytek prázdnin a ve středu se těším na viděnou. M.Vosátková