Pomůcky do školy

seznam pomůcek na další školní rok a úvodní informace

Vážení žáci šesté bé,

jmenuji se Adéla Navrátilová a příští školní rok budu Vaše třídní učitelka. Proto Vás teď takto poprvé zdravím a prosím, abyste si sehnali následující sešity a pomůcky:

Český jazyk (p. Luštická) - 1x 544, 1x 444, 4x 524, rychlovazač s měkkými deskami na eurofolie (není potřeba hned, ukážu vám ho první den ve škole)

Matematika (p. Navrátilová) - 1x 440. 1x 420, 1x 520 ( do všech sešitů vložit lenocha), geometrické pomůcky: trojúhelník s ryskou, pravítko 30 cm/ druhý trojúhelník, kružítko, ÚHLOMĚR, tužka č. 3

Anglický jazyk (p. Vomáčková) - můžete pokračovat ve starém sešitě, pokud jste ho dopsali, kupte si stejný nový (1x 544, 2x 524)

Zeměpis (p.Pernecká)  - 1x 440 + lenoch

Dějepis (p- Šolc) - 1x 444

Fyzika (p. Kašpárek) - 1x 540 +lenoch

Přírodopis (p. Vosátková) - 1x 440 + lenoch

Občanská výchova (p. Luštická)- 1x 524

Rodinná výchova (p. Navrátilová) - 1x 524

Hudební výchova (p. Havlíková) - 1x 524

Výtvarná výchova + pracovní činnosti (p. Klimešová, p. Havlíková)- tempery, vodovky,  štětce kulaté i ploché v různých velikostech, kelímek na vodu, ubrus/podložku na lavici, hadřík na utření nečistot, voskovky, pastelky, fixy, měkké tužky, nůžky, lepidlo; vše uloženo v kufříku

Tělesná výchova (p. Pernecká) - sportovní oblečení, pevné boty, jejichž podrážka nebarví podlahu

Celkově: 9x 524, 2x 544, 2x 444, 1x 520, 1x 540, 1x 420, 3x 440 (do nelinkovaných sešitů lenochy), geometrické pomůcky, výtvarné pomůcky, oblečení na tělocvik

Sešity si nemusíte nadepisovat, udělají to s Vámi konkrétní učitelé.  Jestli se Vám zdá, že je toho hodně, nezoufejte:) Vítejte na druhém stupni základní školy, na místě plném informací a neomezených možností:)

Budu se na Vás těšit 1.9. 2021 v 8.00 ve Vaší bývalé třídě, ve druhém patře č. dveří 208, pozor! na dveřích najdete 6.B ;-) Přijďte prosím v rouškách či respirátorech, ale nebojte, ve třídě si ji můžete sundat. Povinnost nosit zakrytá ústa zůstává ve společných prostorách, čili na chodbách, záchodech a v jídelně. 1.9. spolu budeme pouze první vyučovací hodinu. Obědy je možné si objednat u p. hospodářky, budou vydávány od 2.9.

Pokud byste Vy nebo Vaši rodiče měli nějaké dotazy, neváhejte se na mne obrátit: adela.navratilova@zslinecka.cz

Přeji Vám klidné poslední dny prázdnin a ve středu na viděnou!

AN