anglický jazyk

Vážení rodiče,

v rámci výuky  angličtiny budeme používat google classroom. Veškerá přihlašovací hesla jste dostali od paní učitelky třídní v době distanční výuky. Zpočátku to bude sloužit k tomu, abych vás informovala o tom, co jsme dělali s dětmi v hodině AJ  a jaké domácí ukoly byly zadány. Hodí se to pro ty žáky, kteří třeba budou nemocní  nebo s rodiči na dovolené a  zameškají výuku / látku si mohou tedy doplnit dřív než se dostaví opět do školy/ a nebo také pro ty, kteří jsou zapomnětliví nebo si nestačí zapsat dú v hodině.

Činnost svých dětí si budete moci zkontrolovat a dohlédnout na to, zda úkol splnily či nikoli. Dětem jsem ukázala, jak se přihlásit na www.gmail.com. Požádala jsem je, aby „přijali“ pozvánku do

kurzu „5.B  Anglický jazyk “ a že uvidí hned úvodní informaci a zápis z dnešního dne. Vím, že je to pro vás nová zkušenost, a proto budu postupovat pomalu a dětem ukážu vždy, jak na to. Vás prosím o to , abyste našli přihlašovací hesla . Jestli jste hesla ztratili, obraťte se na paní učitelku třídní a pokuste se do kurzu přihlásit. Držím vám všem palce a společně to pomalinku zvládneme. Je to aktivita, která je užitečná a používá se ve všech ročnících ZŠ.

Zdenka Vomáčková

učitelka AJ