Zpátky do školy - školní rok 2021/2022

Informace ohledně začátku školního roku + seznam pomůcek

Drazí rodiče a milí žáci,

ač se to může zdát neuvěřitelné, tak letní prázdniny jsou za námi a čeká na nás nový školní rok, ve kterém se stáváte žáky 5.A.

Sejdeme se už za týden - ve STŘEDU 1.9. v 8:00 hodin v naší třídě č. 107 (třída nám zůstala stejná). Přivítáme se v novém školním roce a povíme si, jak to bude v nejbližších dnech probíhat. Skončíme tedy po 1. vyučovací hodině. S sebou si prosím vezměte přezůvky a roušku. Bohužel nám zatím nadále pokračuje povinnost nosit roušku ve společných prostorách školy a také se testovat, tak jak už to máme natrénované z loňského školního roku. Bližší informace ohledně testování Vám samozřejmě sdělím.

Kdo by měl zájem o obědy, tak mám pro Vás dobrou zprávu - přihlašování už můžeme řešit klasicky přes paní hospodářku. Obědy jsou k dispozici od 1.9. - po 1. vyučovací hodině (to bude spíše pozdní snídaně než oběd) a poté už normálně, tak jak jsme zvyklí.

Družina bude možná od 2. září. Dostupnost pro nás páťáky nám taktéž zjistím.

Co se týče pomůcek, během následujícího týdne prosím o obstarání následujících sešitů a školních potřeb:

ČJ - 3x sešit 544 (malý linkovaný středně silný), 1x rychlovazač A4 s průhlednou přední stranou

M - 1x sešit 564 (malý linkovaný silný), 1x sešit 524 (malý linkovaný tenký), 1x sešit 440 (velký nelinkovaný středně silný), 1x trojúhelník s ryskou, 1x pravítko dlouhé, rýsovací tužka (mikrotužka), kružítko, lepidlo

AJ - 1x sešit 444 (velký linkovaný středně silný)

PRV - 3x sešit 444 (velký linkovaný středně silný)

VV a PČ - vybavené kufříky, konkrétně: pracovní podložka, (zástěra), tempery, vodovky, štětce, pastelky, voskovky, tužka, guma, nůžky, LEPIDLO a nově TUŽ

TV - cvičební úbor, konkrétně: sálové boty které nedělají šmouhy na podlaze a sportovní oblečení - triko a kraťasy/tepláky

Děkuji Vám za pročtení tohoto vzkazu a už teď se na Vás moc těším :)

PS. na Google Classroom do kurzu 4.A český jazyk nám nahraji letošní rozvrh hodin, ať si ho můžete předem prohlédnout.

Přeji vám všem příjemný zbytek prázdnin a uvidíme se 1.9.2021 ve škole.

Váš tříďas,

Jaroslav Hanzal