První školní týden

Organizace 1. školního týdne

Vážení rodiče, milí žáci

ve středu 1.9. se s žáky sejdeme v 8 hodin přímo v naší třídě, otestujeme se a přivítáme v novém školním roce. Instruktážní video testů přikládám zde v odkazu, testy Genrui jsou velmi podobné těm, na které jsme zvyklí. S sebou připomínám vzít si chirurgickou roušku nebo respirátor a přezůvky. Tento den se končí v 8:45 hodin.

Obědy je možné přihlásit až od čtvrtka 2. září, 1. září se nevydávají. Paní ekonomka je již ve škole přítomna a obědy se přihlašují u ní.

V tento čtvrtek a pátek končí vyučování ve 12 hodin. Budeme distribuovat učebnice, nadepisovat sešity a představíme si jednak chod školy, a jednak učivo 5. ročníku. Děti, které budou mít přihlášené obědy, půjdou ve 12 hodin na oběd, ostatní odcházejí z budovy.

Od pondělí pak bude probíhat výuka podle rozvrhu.

Přeji pěkný start do nového školního roku :)

třídní učitel, J. Hanzal